• Tel : +372 50 28 307    |    Email : info@smartfloor.ee

Kuna tehnoloogia on Eestis veel uus ja vähe tuntud, siis koostasime
väikse kokkuvõtte teile.

Mis tüüpimajadele kipsivalu sobib? Kõigile maja tüüpidele, olgu see palkmaja, kivimaja, suurmaja või vanamaja peamine on, et on koht kuhu põrand teha võimalik. Ka täpselt sama kehtib ka majas olevale põrandale, olgu see renoveeritav vana puitpõrand kuhu soovite panna põrandakütet või siis soovite lihtsalt vana põrandat sirgeks saada.
Loomulikult sobib ideaalselt ka see lihtsalt uutel majadel põrandakütte torude ülevalamiseks.

Kipsivalu on väga hea soojusjuhtivusega mis sobib nii vee- kui elektrisüsteemidele.
Kütte juhitavus 1,4-1,6W/m.K
Survetugevus on 25N/mm2 kohta.

Lisaks Kipsivalu on ideaalne kui mitte öelda üks parimaid heliisolatsioon.
Kipsivalu sobib sisetingimustesse, lisaks kiire kuivamisele ei vaja kipsivalu armatuuri !
Segu kihi miinimum on 25 mm (üle kütte toru) lisaks on Kipsivalu m2(35mm).

Kokkuvõtvalt:
Sobib kõikidele majadele,- põrandatele!
Parema soojusjuhtivusega kui betoon !
Väga hea heliisolatsioon !
Kiire kuivamisaeg !
Ei vaja armatuuri !

Paljud meie kliendid otsustavad just meie kasuks sellepärast, et kipsivalu on võimalik valada koos põrandaküttega keerulistele objektidele kuhu kunagi ei arvatud, et on võimalik üldse põrandakütte süsteeme kasutada, kuna kipsivalu on õhuke, kuivab kiirelt on kerge, ning on parema soojusjuhtivusega kui betoon on sellest saamas populaarseim põranda valamis lahendus!

Lisa informatsiooni leiate tehnilise info alt.

Kuna tegu on nö ujuvpõrandatega tuleb eelnevalt põrandad, ette valmistada nii, et lekke kohti ei oleks! Tuleb põrand kiletada, näide: penoplast, kile, küttetorud (mis peavad olema kinnitatud ca iga 50 cm tagant) ja kipsivalu.

Objektil on vajalik elektri ja vee olemasolu. Nende puudumisel on võimalik läbi meie tellida elektrigeneraator, veevarustus.

 

Parimate Soovidega!
SmartFloor

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe Rohkem infot

1. Küpsised 1.1. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis paigaldatakse kasutaja arvutisse veebilehtedelt, mida kasutaja külastab, kui kasutaja ei ole kõigi või osade küpsiste paigaldamist oma veebilehitseja sätetes keelanud. Küpsised võimaldavad ära tunda kasutaja seadme veebilehtede külastamisel. 1.2. Küpsised võib tulenevalt nende paigaldamise ajast jagada: ajutised ehk sessioonipõhised küpsised – võimaldavad ühendada kasutaja tegevusi ühe ja sama veebilehitseja sirvimissessiooni jooksul ajutiselt, s.o veebilehitseja akna avamisest kuni selle sulgemiseni või kuni 4 tunni möödumiseni pärast viimast lehevaatamist; püsivad küpsised – salvestatakse kasutaja seadmele püsivalt küpsises määratletud ajaks ning aktiveeritakse iga kord, kui kasutaja külastab veebilehte, millelt küpsis paigaldati. 1.3. Küpsised võib tulenevalt nende kuuluvusest jagada: esimese osapoole küpsised – pärinevad vaadatavalt veebilehelt. Veebilehed võivad nende küpsiste abil salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui veebilehte külastatakse. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on esimese osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja (või ükskõik milline tema volitatud töötleja), kes haldab külastatavat veebilehte; kolmandate osapoolte küpsised – pärinevad näiteks teiste veebilehtede reklaamidelt, mis asuvad kasutaja poolt külastataval veebilehel. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on kolmanda osapoole küpsise paigaldajaks vastutav töötleja, kes erineb külastatava veebilehe haldajast. 1.4. Küpsised võib sõltuvalt nende paigaldamise eesmärgist jagada: hädavajalikud küpsised – olulised veebilehtedel ringiliikumiseks, selle funktsioonide kasutamiseks ning kasutajate poolt valitud teenuste osutamiseks. Ilma nende küpsiste paigaldamiseta ei saa kasutajale veebilehte ja tema soovitud teenuseid osutada; statistilised küpsised – koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas kasutajad veebilehti kasutavad, näiteks milliseid veebilehti nad kõige sagedamini külastavad ja milliseid veateateid nad veebilehtedelt saavad. Kogutud informatsioon liidetakse ja anonümiseeritakse. Nende küpsiste eesmärgiks on parandada veebilehtede toimimist; eelistuste küpsised – need küpsised võimaldavad jätta meelde kasutaja tehtud valikuid (näiteks teksti suurus, muud veebilehe muudetavad omadused) ja tunnuseid (näiteks kasutajanimi, keel või kasutaja asukohariik), et pakkuda personaalsemaid ja mugavamaid võimalusi veebilehe kasutamiseks; reklaamiküpsised – need küpsised võimaldavad näidata kasutajale personaliseeritud reklaami ja viia läbi turu-uuringuid ning -analüüse, kasutades kasutaja käitumise ja huvide kohta saadud andmeid. Saadud andmeid võidakse jagada reklaamivõrgustikega ja reklaamiteenuse pakkujatega.

Sulge